Emo & Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemizin teması-butonLarı ve wallpaperı özeL oLarak adminLer tarafından yapıLmıştır..teLif hakkı satın aLınmıştır..çaLınması durumunda YASAL İŞLEM uyduLanacaktır (!!!)

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

pek kimsenin meram ettini düşünmesemde yazmak istedim...

YazarMesaj
need4dru9
Süt
Süt
need4dru9

Erkek Mesaj Sayısı : 3
İş : tattoist

pek kimsenin meram ettini düşünmesemde yazmak istedim... Empty
MesajKonu: pek kimsenin meram ettini düşünmesemde yazmak istedim...   pek kimsenin meram ettini düşünmesemde yazmak istedim... Icon_minipostedCuma Eyl. 11, 2009 5:55 am

kuşadasında doğdum...daha önce doğduktan sonra ölen ikiz kardeşlerimden dolayı ikizimi ben doğmadan önce aldırmışlar...piyangoya ben çıktım ordan buraya...bu yüzden hep şanslıymışım gibi dawrandılar bana...

ilkokul ööretmenim bir bayandı we annemin çok yakın arkadaşıydı okadar yakınlardıki kadın beni hergün döverdi...yani banada çok yakındı üvey anne gibiydi...

ilkokulun son yıllarına doru annem ve babam boşandı...babam istanbula gitti yaklaşık 3 4 yıl adını bile duymadım...sonra lise başladı ilk yıl izmirde okulum ikinci yıl beni türlü entrikalarla yine adaya aldılar...

bizim hatuniçeye ((kendisi annem olur)) kulaam delik olmasına raamen saklamaktan sıkıldım''kulaamı deldircem''dedim oda bana ''bende erkek ewlat dourdum diye sefiniodum'' dedi :S ertesi gün yanına kulaamda küpe çenemde iki dilimde bi piercing le gidince suratına okul müdürü tarzı bi ifade taktı we o günden soora başladı kavgalar...

bu sırada babam çıkıverdi ortaya...nafaka falan muabbetine içeri attılar bunu...soora bu çıktı hiçbişi olmamış gibi dewam etti ama bna özen göstermeye başladı...taaki piercinglerimi küpemi sigaramı içkimi geceleri dışarılara çıkmamı barlar sokaında döömecide çalışmamı gülçinle((eski grup arkadaşım)) beraber tavanarası kadar bi yerde iki karış aralıklı yataklarda yattıımızı ve okula gitmeyip sınıfta kaldıımı öörenene dek...

işin garip kısmı benm yaşımdayken almanyada kumarhanelerde çalışarak para kazanan,her gece ortamlara akan,iranın ağzını rakının gözünü sewen,yıllarca fitness center larda kelebekten koşu bandına bisikletten kondisyon aletine zıplayan,elde ettii üçken vücudu sayesinde heryere olta atan babama birden vahiy inmiş namaza başlamıştı :S ve geçtiimiz temmuzda ewlendi :S we eşi kapalı :S ...

herşeyi boşwerdim şuan son durumumu söölim...
10 ağustos 2009 da annemi kaybettim, birinci dereceden akrabam olarakyanında kalabileceğim babam ewlendi,olası bi kardeş korkusu yaşarken malummu oldu ne eşi haamile,lise sona geçtim ve öss ye hazırlanmam gerekiyo,zaten bi tane arkadaşım wardı oda antalyaya gitti 5 yıl sonra geri döner anca... gerçektendeçok rahatlıyo insan...:S okuyan okumayan herkese teşekkürler...

pek kimsenin meram ettini düşünmesemde yazmak istedim...
1 sayfadaki 1 sayfası